Tıkalı Gider Açma

Pimaş boruları evlerin tuvaletlerinde, banyolarında veya  mutfaklarında kullanılan pis suları kanal borularına gitmesini sağlayan bir altyapı sistemidir. Bu altyapı sistemi sayesinde pis su birikintileri evlerde oluşmaz. Ancak kimi zaman pimaş borularında da sorunlar meydana gelir ve bu sorunlar evlerde daha da büyük sorunlar yaratabilen etkilerde bulunur. Pimaşların tıkanması yüzünden pis su gider yolları da kapanır ve bu sular geri teperek evlerde su birikintileri oluşturur. Oluşan su birikintileri yüzünden kötü kokular çevreye yayılır ve bu kokular evde yaşamakta olan insanları ciddi şekilde rahatsız eder. Bu yüzden pimaş tıkanıklıklarını zamanında açmak gereklidir.

Pimaş tıkanıklığı nasıl açılır ?

Pimaş aç işlemlerini gerçekleştirmek ve buralarda meydana gelen tıkanıklıkları ortadan kaldırmak için çeşitli yöntemler kullanılır. Bu yöntemlerin en başlıca olanları halk arasında sıklıkla kullanılmakta olandır. Halk arasında genellikle pimaş tıkanıklıkları için lavabo aç gibi kimyasal maddeler kullanılır ve bu kimyasal maddeler ile tıkanıklıklar giderilmeye çalışılır. Kullanılan kimyasal maddeler ancak küçük çaptaki tıkanıklıkları giderir ve bu yüzden daha büyük sorunlar yaratan tıkanıklıklar için dalında uzman olan personellerden yardım almak gereklidir. Çünkü dalında uzman olan personeller tıkanıklıkları gidermek ve pimaş açma işlemlerini gerçekleştirmek için kurumsal firmamıza ait olan teknolojik aletleri kullanır. Bu teknolojik aletler kamera görüntü alma cihazı ve tıkanıklık açma robotudur.

Kurumsal firmamızın dalında uzman olan personelleri kullandıkları teknolojik aletler ile yardımlarınıza gelir ve pimaş açma işlemlerine hemen başlar. İşlemlerinde öncelikle pimaş açma işlemlerinin gerçekleşeceği yerleri tespit etmek vardır. Bu tespitler için uzman ekiplerimiz kamera görüntü alma cihazını kullanır.

Kamera görüntü alma cihazının görüntü alma özelliği ile pimaş hatları görüntülenir ve sorunların  yeri belirlenir. Daha sonra tıkanıklık açma robotu kullanılarak tıkanıklığa sebep olan maddeler parçalanır. Bu parçalama esnasında asla pimaş borularınıza zarar verilmez. Bu sayede size herhangi bir sorun çıkmasına da engel olunur. Son olarak uzman personellerimiz pimaş içlerinde parçalanan cisimleri kanla borularına göndermek için basınçlı su kullanır ve pimaş aç işlemlerini başarı ile gerçekleştirmiş olur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*